İnstagram sosyal medya platformu her geçen gün kendine yeni özellikler eklemektedir. İlk olarak fotoğraf ve belirli bir sürede video paylaşma uygulaması olarak çıkan instagram uygulaması daha sonra da yirmi dört saat sonra kendi kendine kaybolan instagram hikaye özelliğini getirmiştir. Bu hikayeye de her geçen gün yeni özellikler getirmektedir. İnstagram kullanıcısı da instagram anket oylaması nedir, anket nasıl yapılır? Sorusunun cevaplarını merak etmektedir.

İlgili içerik: İnstagram Anket Hilesi

İnstagram hesabı şüphe götürmez bir şekilde en sevilen sosyal medya platformlarından biridir. Getirdiği güncellemeler ile birlikte anket oylaması özelliği de kullanıcılar tarafından oldukça sevilen bir özellik olmuştur. Yüksek takipçili hesaplar, işletme hesapları; instagrama gelen her yeni özelliği kendi lehlerine kullanmak istemektedirler. İnstagram anket oylaması özelliği de kullanıcılar tarafından da instagram anket oylaması nedir ya da instagram anket oylaması nasıl yapılır? Sorularının cevapları da merak edilmektedir.

İnstagram Anket Oylaması

İnstagram Anket Oylaması Nedir?

İnstagram kullanıcıları instagram anket oylaması nedir? Sorusunun cevabını merak etmektedir. İnstagram anketi; instagramı kullanan gerçek kişiler ve firmaların hikaye üzerinden kullandığı ve her konuda takipçilerin fikrini alabilmek için oylama yapmak suretiyle sorular sormak ile yapılan bir instagram özelliğidir. Soruları istediğiniz şekilde belirleyebilirsiniz. İnstagram anket oylaması nedir? Sorusunu bu şekilde cevaplandırılmaktadır.

İnstagram anket özelliği kullanıcılar ve takipçiler ile iletişime geçmenin ve etkileşimi arttırmanın en etkili yollarından biridir.

Yaptığınız anketin sonucu hem anketi yapan kullanıcı tarafından hem de takipçileri tarafından görülmüştür. Anketi kimler görüntülemiş, kimler ankete oy vermiş, toplam kaç kişinin oy kullandığı da sadece anketi yapan kullanıcı tarafından görüntülenmektedir.

Markalar ve işletme hesapları da bu şekilde takipçileri ile kolay bir şekilde iletişime geçebilmektedir. Böylece markalar ve işletme hesapları bazı kararlarında takipçilerin fikirleri alıp, uygulayarak takipçilerinin güvenlerini de kazanmaktadır. Markalar ve instagram üzerinden satış yapan kullanıcılar da anket oylaması sayesinde takipçilerin memnuniyetini ölçebilmektedir. Bireysel hesaplar da kararsız kaldıkları ya da merak ettikleri bütün konuları instagram anket oylaması üzerinden takipçilerine sorabilmektedir. Bu şekilde de instagram anket oylaması nedir? Sorusunun cevabı verilebilmektedir.

İlgili içerik: İnstagram Anket Oyu Satın Al

İnstagram Anket Oylaması Nasıl Yapılır?

İnstagram anket oylaması nedir? Sorusunun cevabını araştırdıktan sonra instagram anket oylamasının önemini anlayan instagram kullanıcısı instagram anket oylaması nasıl yapılır? Sorusunun cevabını araştırmaya başlamaktadır. İnstagram anket oylaması da yapmak için;

  • İnstagram ana sayfanın sol üst kamera sembolüne tıklayarak ya da ana sayfa sola kaydırarak hikayeler kısmını açın
  • Hikayenizde paylaşacağınız fotoğraf ya da video seçiniz
  • Hikayenizin sol üst kısımda bulunan gülen yüz emojisine tıklayın
  • Karşınıza çıkan seçeneklerden anket bölümüne tıklayın
  • Anket özelliğine tıkladıktan sonra da anket sorusunu üst bölüme yazın
  • Alt bölümde evet ve hayır seçenekleri bulunmaktadır. Eğer isterseniz evet ve hayır bölümlerinin üstüne tıklayarak bu seçenekleri değiştirebilirsiniz

Bu adımları tamamlayarak instagram anket oylaması işlemini tamamlayabilirsiniz. Daha sonra da paylaş seçeneğine tıklayarak instagram anket oylamasını takipçilerinize açabilirsiniz. Anket oylaması için instagram anket oylaması işlemini test ve sorular bölümünden de yapabilirsiniz.

İnstagram algoritması her geçen gün değişmektir. Bu yüzden de instagram kullanıcıları, takipçileri ile etkileşime geçmek için her geçen gün farklı yollar denemektedir. Anket oylaması yapmakta kullanıcıların takipçileri ile etkileşime geçebilmektedir. Bu yüzden de instagram anket oylaması nedir ve instagram anket oylaması nasıl kullanılır? Sorularının cevaplarını araştırmaktadır.

İnstagramın sunduğu anket oylaması ve test soruları sayesinde instagram kullanıcıları arasında etkileşim sağlamaktadır.

Önceki blog: TikTok Favori Videolar Nerede?

Sonraki blog: Tiktok Hesap Çalma