Çok hızlı yorum yazıyorsun biraz ara ver TikTok içerisine en anlaşılamayan sorunlardan biri oluşturur. Bu mesaj, kısa aralıklarla mesaj atma ya da ardı ardına birden fazla video beğenmeniz arkasından size yollanılır.

TikTok, üyelerine birçok avantaj sunar. Ancak günümüzde özellikle fenomen olmak ve para kazanmak isteyenler tarafından kullanılır. Çünkü canlı yayınlardan bile bağışlarla para kazanılabilir. Bu durum zaman spam yapanların sayısını da arttırır.

Tam da bu noktada platform, spamların önüne geçilmesi adına bir takım önlemler alır. TikTok çok hızlı yorum yapıyorsun, biraz ara ver bunlardan bir tanesidir.

Tiktok Çok Hızlı Yazıyorsun

Tiktok Çok Hızlı Yazıyorsun, Biraz Ara Ver Mesajı Normal Mi?

TikTok çok hızlı yazıyorsanız, biraz ara ver! Mesajını alan herkes doğal olarak endişelenir. Burada ilk olarak bir dakika içinde çok sayıda yazı yazmanın, yorum yapmanın platform için hiç de normal olmadığını bilmeniz gerekir.

Bu nedenle platform bir uyarı olarak kişilere bu mesajı yollar. Ardından yaptıklarınıza çeki düzen vermeniz önerilir. Bu mesaj sadece yeni üyelere değil, eski kullanıcılara da gelebilir. Dolayısıyla her üyeye atılabildiği için endişelenmenizi gerektirmez.

Ancak TikTok çok hızlı yorum yapıyorsun, biraz ara ver mesajı almış ama önemsememişseniz ardından bir kısıtlamanın takip edebileceği bilinmelidir.

Tiktok Çok Hızlı Yazıyorsun Biraz Ara Ver Mesajından Sonra Engel Gelir Mi?

Tiktok Çok Hızlı Yazıyorsun, Biraz Ara Ver! Önem gösterilmesi gereken mesajlardan bir tanesidir. TikTok içerisinde milyonlarca üye vardır. Platform herkesin sorunsuz şekilde kullanabilmesi için bir takım topluluk kuralları belirlemiştir. Herkesin bunlara uyması şarttır. Spamlar da bu açıdan önemlidir.

Eğer arka arkaya çok fazla yazıyorsanız, platform sizi spam olarak algılayarak bu iletiyi size atabilir. Ancak bu noktada bilmeniz gereken, her zaman sadece uyarı niteliği taşımayabileceğidir. Zira bazı kullanıcılar bu mesaj ardından yorum yapamadığından da bahseder.

Ancak uyarı almazsanız dikkatli olmanız şarttır. Zira eylemlerinize aynı şekilde devam ederseniz, TikTok çok hızlı yorum yapıyorsun, biraz ara ver mesajını bir takım engeller takip edebilir.

Tiktok Çok Hızlı Yazıyorsun Biraz Ara Ver Sorunu Ne Zaman Ortadan Kalkar?

Tiktok Çok Hızlı Yazıyorsun, Biraz Ara Ver! Mesajı ve içeriğinin herkes tarafından bilinmesi ve uyum sağlanması gerekir.

Bu uyarı geldikten sonra engel alan kişiler, bunun ne kadar devam edeceğini sıklıkla düşünür. Bunun için belirtilen süre 24 ile 48 saattir. Ancak bilmeniz gereken aynı işlemlere devam etmenin, tekrar engel almanıza neden olabileceğidir. Üstelik bu durumda engel süresi de uzar.

Eğer TikTok çok hızlı yorum yapıyorsun, biraz ara ver mesajını aldıktan sonra buna da dikkat etmezseniz, hesabınızın kalıcı şekilde askıya alınması dahi mümkündür.

Tiktok Çok Hızlı Yazıyorsun, Biraz Ara Ver Nasıl Çözülür?

Tiktok Çok Hızlı Yazıyorsun, Biraz Ara Ver! Çözümü, bu sorunu yaşayan herkes tarafından doğal bir şekilde merak edilir. Bunun için sadece beklemeniz yeterlidir. Bu süre zarfında yazı yazma içeren eylemleri yapmamak önemlidir.

Engeliniz kalktığında platform normal şekilde, topluluk kurallarına uyum gösterilerek kullanılmaya devam edilmelidir. Eğer uzun bir süre beklemişseniz ancak hala çözüm bulamamışsanız, TikTok destek ile iletişime geçerek durumunuzu anlatabilirsiniz. Çok hızlı yorum yapıyorsun biraz ara ver uyarısı ve engeli alanlar, bazı durumlarda üçüncü parti uygulamalarına, sitelerine de yönelebilir.

Ne var ki söz konusu kısıtlamayı hesabınıza uygulayan TikTok’tur. Dolayısıyla buna dikkat etmeniz şarttır. Limitlemeleri kaldıracak tarafın TikTok olduğu unutulmamalıdır.

Önceki blog: İnstagram Kaç GB İnternet Harcar?

Önerilen tiktok içeriği: Tiktok Keşfet Saatleri

Sonraki blog: İnstagram Konum Ekleme

Bilgi: Buradan tiktok takipçi satın al hizmetimizi kullanabilirsin.