Tiktok hediye fiyatları ve Tiktok hediyeleri kaç TL? Diyerek bu hediyelerin kaç tl'ye denk olduğunu merak eden kullanıcılar için. Bu yazımızdatiktok hediye fiyatları kaç tl? olduğunu derledik.

Tiktok uygulamasında hediye olarak gönderilen bazı simgeler bulunmaktadır. Bunlardan bazıları;

 • Tiktok Gül
 • Tiktok Asa
 • Tiktok Spor araba
 • Tiktok Öpücük
 • Tiktok Para yağmuru
 • Tiktok Yat
 • Tiktok Gözlük
 • Tiktok Ayıcık
 • Tiktok Unicorn
 • Tiktok Görkemli şato

Tiktok Hediye Fiyatları

2022 Tiktok Hediye Fiyatları

Tiktok Gül Fiyatı Kaç TL?

Gül hediyesi gönderen kişiye 25 kuruşa mâlolurken, hediyeyi alan kişiye 10 kuruş olarak gitmektedir. Tiktok Gül Fiyatı25 Kuruştur.

Tiktok Asa Fiyatı Kaç TL?

Tiktok’ta asa fiyatı, gönderen kişiye 17 TL’yemâl olurken. Hediye’yi alan kişiye ise tiktok 7 TL olarak ödemektedir.Tiktok Asa Hediyesi Fiyatı17 TL’dir.

Tiktok Öpücük Kaç TL?

Tiktoköpücük fiyatı asa fiyatı ile aynıdır. Tiktok’ta öpücük gönderen kişiye 17 TL’dir ve hediyeyi alan kişiye 7 TL ödenmektedir.

Tiktok Para Yağmuru Kaç TL?

 Tiktok’ta para yağmurunu bir başkasına göndermek isteyen kişi 105 TL ödeme yapmaktadır. Hediyeyi alan şanslı kişi ise 65 TL almaktadır.

Tiktok’ta Yat Ne Kadar, Yat Kaç TL?

Tiktok’ta yat ne kadar? Sorusu en çok talep edilen bağış seçeneklerinden birisi olması açısından, pek çok Tiktok kullanıcısının merak ettiği konulardan biridir.

İlgili içerik: Tiktok Keşfet Etiketleri

Canlı yayınlarda bu bağışların ortaya çıkması ve yaygınlaşmasıyla birlikte yayın yapan kişilerin ciddi paralar kazanması söz konusudur. Bu açıdan sevdikleri kişilere destek olmak isteyen kullanıcılar hediyelerle jest yapma ihtiyacı duymaktadır. Bunlar içerisinden yat hediyesi önemli ve avantajlı bir hediyedir.

Tiktok’ta yat hediyesi yapabilmek için klasik olarak hediye etme için izlemeniz gerekli olan bazı adımlar takip edilmelidir;

 • İlk olarak bağış yapılmak istenen kişinin canlı yayınına katılması gerekmektedir. Daha sonra yayıncıyı takip et butonuna tıklanır.
 • Daha sonra alt kısımda yer alan hediye işaretine tıklanmalıdır. Bu işarete tıkladıktan sonra birlikte tüm hediyelerin görüldüğü bir alan açılmaktadır. Tüm hediyeler içerisinden yat emojisibulunmaktadır. Yat hediyesi göndermek için bu emojiseçilir.

Tiktok’ta yat hediyesinin 7499 jetona denk gelmektedir. Emojiyi satın alacak olan kişi yaklaşık olarak 850 TL para ödemektedir. Yayıncı ise bu hediyeden 350 TL’lik bir kazanç elde etmektedir.

Tiktok Spor Araba Fiyatı:

Tiktok’ta spor araba fiyatı, arabayı gönderen kişiye 3200 TL’lik bir ücrete denk gelir. Hediyeyi alan kişi tiktok hediyesi olan spor arabadan 1300 TL ücret kazanmaktadır.

Tiktok Gözlük Fiyatı Kaç TL?

Tiktok’ta gözlük fiyatı, gözlüğü gönderen kişiye 23 TL’lik bir ücrete denk gelir. Hediyeyi alan kişi tiktok hediyesi olan gözlükten 10 TL ücret kazanmaktadır.

Tiktok'ta Ayıcık Ne Kadar?

Tiktok’ta ayıcık ne kadar? Sorusu özellikle merak edilmektedir. Merak unsurunun en önemli nedeni canlı yayınlarda en çok paylaşılan hediyelerden birinin ayıcık olmasıdır.

Tiktok’ta ayıcık ne kadar? Sorusuna gelindiğinde bu hediye ortalama fiyatlı bir hediyedir. Bu sebeple en çok tercih edilen hediyelerden biridir. Kullanıcı hesabından 100 jeton çekilmektedir. Bu da emojiyi satın alan kişi yaklaşık 12 TL’lik bir ödeme yapacağı anlamına gelmektedir. Bu emoji hediyesini alan kişi ise 5 TL kadar jeton kazanmaktadır.

Ayıcık hediyesini göndermek isteyen bir kullanıcı aşağıdaki adımları sırasıyla yerine getirmelidir:

 • İlk olarak ayıcık hediye edilmek istenen yayıncının canlı yayınına girilmelidir. Canlı yayına girildikten sonra alt bölgede bulunan hediye işaretine dokunulur.
 • Hediye kısmına giriş yapılmasının ardından bütün hediyeler bölümü açılmaktadır.
 • Hediyeler içerisinden ayıcık emojisiseçilir ve gönderilir.

Önceki blog: İnstagram Canlı Yayından Para Kazanma

Sonraki blog: İnstagram Hareketler Kısmı Yüklenmedi