Tiktok hesabım çalındı, nasıl geri alabilirim? Sorusunun cevabı Tiktok kullanıcıları için belki de en önemli cevaptır.

Tiktok kullanıcılarının cevabını aradığı sorular arasında en sık olanı Tiktok hesabım çalındı, nasıl geri alabilirim? Olmaktadır. Milyonlarca kullanıcısı olan Tiktok sosyal medya platformunun kullanıcılarının birçoğunun başına hesap çalınma olayları gelmektedir.

Bu durumla karşılaşmanın en büyük nedeni de Tiktok sosyal medya uygulamasının kullanıcıları için bazı güvenlik konularına yeterince özen göstermemesidir. Tiktok tarafından güvenlik konusuna yeteri kadar dikkat gösterilmediği için de iş kullanıcılara kalmaktadır. Kullanıcılar bazı gerekli güvenlik konularına dikkat etmelidir. Ve dikkat etmesinin yanı sıra da güvenlik konusundaki bütün bilgileri öğrenmelidir.

Tiktok Hesap Çalma

Tiktok hesap çalma birçok Tiktok kullanıcısının başına gelmektedir. Bu yüzden de hesap çalınması durumlarına dikkat edilmelidir.

Tiktok hesap çalmanın bazı yöntemleri bulunmaktadır. Tiktok hesaplarını çalmak isteyen kötü niyetli kişilerin hesapları çalmak için kullandıkları bazı yöntemleri bulunmaktadır. Tiktok kullanıcısı tarafından bu yöntemleri bilmek güvenlik önlemlerini çok daha doğru bir şekilde almasını sağlayacaktır. Tiktok hesap çalma yöntemleri ise şunlardır;

 • Virüs kullanarak hesap çalma
 • Çalınacak Tiktok hesabını hackleme
 • Sahte siteler ve tehlikeli linkler ile hesap bilgilerini çalma

Tiktok hesabı çalmak isteyen kötü niyetli kişiler çoğu zaman bu yöntemlere başvurarak, hesapları çalmaktadırlar. Bu yüzden de Tiktok kullanıcısı tarafından bu durumlara dikkat edilmesi ve bu durumlar için de gerekli önlemler alınmalıdır.

Tiktok hesabıma giremiyorum gibi karşılaşılan her sorunda hesabın çalınması anlamına gelmemektedir. Girilen yanlış bilgiler de hesaba giriş yapmaya olanak vermektedir.

Tiktok hesabının çalındığını anlamak için;

 • Tarayıcınız ve uygulama ile hesaba girişi ayrı ayrı deneyin
 • Farklı bir internetle ya da farklı bir cihazla hesaba giriş yapmayı deneyin
 • Uygulamanız ve tarayıcınızın geçmiş verilerini temizledikten sonra girişi deneyin
 • Uygulamaya giriş yapılmak istenilen cihazın tarih ve saat ayarları kontrol edilerek girişi deneyin
 • WiFi ile hesaba giriş yapanlar modemi kapatıp, tekrar açabilir

Bu durumları kontrol ederek hesabınıza giriş yapmayı deneyin. Eğer bu sıkıntılar yoksa ya da halledildiyse ve yine de hesaba girilemiyorsa, işte o zaman hesabınız çalınmış demektir. Ayrıca olarak da hesabınıza giriş yapamamanızın nedeni hesabınızın bir ceza yemesi de olabilir. Tiktok hesabımın çalındığını nasıl anlarım? Sorusunu cevabı bu şekilde verilmektedir.

Tiktok Hesabım Çalındı

Tiktok Çalınan Hesabı Geri Alma

Tiktok çalınan hesabı geri alma için birçok yol vardır. Ancak bu yolların başarılı olması yüzde 100 değildir.

Tiktok hesabı güvenlik açısından önem taşımaktadır. Hesabın çalınması Tiktok kullanıcılarının başına gelen kötü bir olaydır. Özellikle de diğer kullanıcılardan gizli tutulması için verilen bilgiler de hesabın çalınması halinde kötü niyetli kişilerin eline geçmektedir. Bu durum hesabın sahibini tedirgin etmekle beraber canını da oldukça fazla sıkmaktadır. Hesabı çalınan kullanıcı da Tiktok hesabım çalındı nasıl kapatabilirim ya da hesabımı nasıl geri alabilirim? Sorularının cevaplarını araştırmaya başlamaktadır. Çalınan Tiktok hesabını kurtarmak için ilk önce yapılacak en doğru yol şifreyi sıfırlamak olacaktır. Daha sonra da;

 • Başka bir telefon ya da bilgisayar ile hesabınıza girmeye çalışın
 • Telefon numaranızı hesaba bağlayın
 • Şüpheli gördüğünüz hesapları kaldırın

Gibi yöntemleri deneyebilirsiniz. Ancak bu yöntemlerde hesabınız çalındıktan sonra yüzde 100 işe yaramayabilir. Bu işlemler işe yaramadıysanız ve Tiktok hesabınızın çalındığına da eminseniz yapmanız gereken şey Tiktok ile iletişime geçmektir. Ve uzman birinden yardım isteyebilirsiniz.

Eğer ki sıfırdan tiktok hesabı açacaksanız, tiktok takipçi satın al hizmetimizi inceleyebilirsiniz. Bu sayede daha hızlı gelişebilir, eski popüleritenizi koruyabilirsiniz.

Sıkça arananlar:

 1. Tiktok hesabım çalındı
 2. Tiktok hesabım çalındı nasıl geri alabilirim
 3. Tiktok hesabım çalındı ne yapmalıyım
 4. Tiktok hesabım çalındı nasıl kapatabilirim
 5. Tiktok çalınan hesabı geri alma

Önceki blog: Spamlanan Tiktok Hesabı Nasıl Anlaşılır?

Sonraki blog: İnstagram İnternet Veri Kullanımı Nasıl Azaltılır?