Tiktok jeton satın alamıyorum hatası uygulama kullanıcılarının sık karşılaştığı sinir bozucu problemlerden birisi olarak kendisini göstermektedir. Uygulama üzerinde canlı yayın seçeneğinin olmasıyla birlikte kişilerin yayınlarda kendilerini göstermek için çeşitli hediyeler yollama fırsatı elde etmesi de bir avantaj olarak karşımıza çıkmaktadır. Sevilerek takip edilen içerik üreticilerini desteklemek için oldukça iyi bir yöntem sunulmaktadır. Tiktok jeton alma olanağı sayesinde canlı yayınlarda insanların kendisini gösterebilme imkanından söz etmek mümkün hale gelmektedir. Pek çok farklı fiyat alternatifi de bulunduğundan herkesin kendisine uygun bir seçenekten faydalanabilmesi olanaklı hale gelmektedir.

Tiktok'ta jeton arttırmak için, tiktok jeton hilesi yapabilirsiniz.

Tiktok son zamanların en sevilen ve en geniş kullanıcı kitlesine sahip olan sosyal medya platformlarından birisi olarak kendisini göstermektedir. İlk kullanılmaya başlandığı zamanlarda önyargıyla yaklaşılmasına karşılık günümüzde tartışılmaz bir yere sahip olmasıyla dikkat çekmektedir. Dünyanın pek çok yerinde insanların gününün önemli bir kısmını Tiktok videoları izleyerek ya da çekerek geçirdiği bilinmektedir.

Uygulamanın kullanımının artmasıyla birlikte burada geniş bir kitle oluşturmuş olan fenomenler de ortaya çıkmıştır. Kendilerini ve eğlenceli içeriklerini paylaşarak takipçi elde eden fenomenleri destekleyebilmenin en güzel yolu ise canlı yayındaki hediye imkanlarıdır. Bu nedenle Tiktok jeton yükleyemiyorum gibi sorunlar, pek çok kullanıcı için oldukça sinir bozucu kabul edilmektedir. Bu problemi ortaya kaldırmak için uygulanabilecek adımları yazımızın devamında sizlerle paylaşıyor olacağız.

Tiktok Jeton Satın Alamama Nedenleri Nelerdir?

Tiktok Jeton Satın Alamama Nedenleri Nelerdir? Noktasında kullanıcıların hangi sebeplerden ötürü bu problemle karşılaştığının öncelikle tespiti yapılmalıdır. Örneğin takipçi miktarınız az olabilir. Tiktok'ta takipçi sayınız az ise, tiktok takipçi satın al sayfasına gidebilirsiniz. Her türlü problemi çözebilmek için temel sebebin ne olduğunun doğru bir şekilde değerlendirilmesi gerekmektedir. Kullanıcılarına her geçen gün sunduğu yeni güncellemeler ile kullanım kolaylığı sağlayan uygulamada yaşanan sorunları çözmek oldukça basittir. Temelde problemin kaynağını bulmak ve gerekli basit adımları gerçekleştirmek gerekmektedir. Böylece sorunu kolayca ortadan kaldırabilmek olanaklı hale gelmektedir. Tik Tok jeton alamıyorum problemiyle karşılaşma nedenlerini şu şekilde sıralamak mümkün olmaktadır:

 • Mobil ödemeleri gerçekleştirirken ay boyunca kullanılabilme için sınırın aşılmış olması yani limitin dolmuş olması halinde jeton alma işlemi gerçekleştirilememektedir.
 • Kredi kartı ile alışveriş yapıldığında bundan ötürü limitlerin kontrol edilmesi gerekmektedir. Tiktok jeton fiyatları arasından bu limite uygun seçenekleri tercih etmek sorunun ortadan kaldırılmasına yardımcı olabilmektedir.
 • Google Play üzerinden gerçekleştirilen ödemelerde yöntemin uygun ve hatasız olduğundan emin olunması gerekir.
 • Kural ihlali sebebiyle bir sorunla karşılaşıp karşılaşılmadığı kontrol edilmelidir. Kural ihlali gerçekleştiren kullanıcıların jeton alma hakları elinden bir süreliğine alınmış olabilmektedir.
 • 18 yaşını geçmemiş olan kullanıcıların jeton alımı sağlamasına izin verilmemektedir.
 • Gmail adresi ile gerçekleştirilen Tiktok jeton alma işleminde sorun yaşandığında çözüm için farklı mail adresinden giriş sağlanabilmektedir.
 • Kredi kartının herhangi bir engellemeye maruz kalması halinde jeton satın alamamak söz konusu olabilmektedir. Bu nedenle kredi kartı kontrol edilmelidir.
 • Uygulama App Store ya da Google Play Store üzerinden gerçekleştirildiğinde herhangi bir engel olmamasına karşın sorun devam ediyorsa mevcut ödeme yöntemlerinin silinip yeniden girilmesi tercih edilebilir.

Tiktok'ta jeton satın almak dışında, tiktok 1 jeton ne kadar yazımızı inceleyebilirsiniz.

Tiktok Jeton Nasıl Satın Alınır?

Tiktok jeton nasıl satın alınır? Noktasında oldukça basit birkaç adımdan bahsetmek gerekmektedir. Kişilerin jeton alma işlemini gerçekleştirebilmesi için şu yolları izlemesi fayda sağlamaktadır:

 • İlk olarak uygulama açılır ve giriş yapılır
 • Sağ alt kısımda bulunan ben işaretine dokunulur.
 • Sol üst kısımda bulunan üç nokta işaretine dokunulur.
 • Bakiye yazısına dokunulur.
 • Burada açılan kısımda satın al yazısına dokunulur.
 • Satın alınması istenilen miktar ve jeton seçilir.
 • Ödeme yöntemi seçimi yapılır ve Tiktok jeton alma işlemi tamamlanır.

Önceki blog: İnstagram Fotoğraf Efektleri

Sonraki blog: İnstagram Kendi Kendine Takip Ediyor