İnstagram gizli hesaplar nasıl görülür? Sorusu günümüzde pek çok İnstagram kullanıcısı tarafından merak edilmektedir. Güvenlik, merak gibi pek çok amaçla yanıt aranan bu konuya çözüm getiren farklı yöntemlerden bahsedilmektedir. Yöntemlerin doğruluğu, güvenilirliği ise kullanıcılar tarafından en çok merak edilen hususlar arasında yer almaktadır.

İnstagram gizli hesapları incelerken hesap güvenliğini tehlikeye atmamak, bilgilerin çalınmasına olanak vermek istemeyen İnstagram kullanıcıları güvenlik kontrolünü dikkatle yapmalıdır. İnstagram’da kapalı hesap görme uygulaması adı altında kişisel güvenliğe zarar veren uygulamalara yönelmemek gerekmektedir. Bu hususta İnstagram’dan gizli hesapları görebilmek için kullanılacak yöntemleri yazımızın devamında anlatıyor olacağız.

Benzer blog: İnstagram Hesap Çalma Suçu

İnstagram, günümüzde en sık kullanılan sosyal medya platformlarının başında yer almaktadır. İnsanların kendi fotoğraflarını, anılarını paylaşmakta olduğu bu platformda her geçen gün yeni güncellemeler gelmesi söz konusudur. Keyifli vakit geçirebilmek ve sosyalleşmek adına bu gelişmeler takip edilmektedir. Kullanıcıların son zamanlarda en çok dikkatini çeken konulardan biri ise takip etmeden profili görme programı bulunup bulunmadığıdır. Evet, gizli hesapları görebilmek için az da olsa bilgi sağlayan belli uygulamalar mevcuttur. Fakat esas konu, bunların güvenilirliğidir.

İnstagram Gizli Hesap Görme

İnstagram Gizli Hesap Görme Uygulamaları Güvenli mi?

İnstagram gizli hesap görme uygulamaları güvenli mi? Noktasında, meraklı kullanıcılara önemli bir uyarıda bulunmak gerekmektedir. İnstagram uygulamasında etkinliklere ulaşabilmek, gizli profilleri görebilmek için uygulamalar yer alsa da bunların hemen hepsi oldukça tehlikelidir. Uygulamaların temel özelliği profil bilgilerinin tamamını ele geçirmektir. Böylece başka hesapları takip eden kişilerin bilgilerine erişebilmek mümkündür. Uygulamanın genel mantığı bu şekilde işlemektedir. İnstagram profil görme noktasında daha tehlikeli olan ise buradan hesapların ele geçirilebileceğidir.

Uygulamalara giriş yapan ve keyifle istediği profili inceleyen pek çok İnstagram kullanıcısı, kısa süre içerisinde hesaplarında beklenmeyen hareketler olduğunu gözlemlemektedir. Hesabın çalınmasının temel göstergesi olan bu hareketlerin ardından hesaba bir daha giriş sağlayamama gibi sorunlarla da karşılaşılabilmektedir. Dolayısıyla İnstagram profil görme, için temkinli davranmak ve kişisel profilden ziyade ek bir hesap açarak uygulamaları kullanmak çok daha anlamlı olmaktadır. Bunun için izlenecek belli yöntemler ile daha güvenli bir şekilde gizli hesaplar incelenebilmektedir.

İlginizi çekebilir: İnstagram Hesap Açma

İnstagram Gizli Hesap Görme Yöntemleri

İnstagram gizli hesap görme yöntemleri için en temelde kişisel bilgilerin yer almadığı bir hesap kullanmanın gerekliliğine dikkat çekmek gerekmektedir. Rahatlıkla İnstagram gizli profilleri görebilmek için aşağıdaki yöntemlerin kullanılması faydalı olmaktadır:

 • Fake hesap adı seçme: Başka profilleri inceleyebilmek için uygulamalardan güvenli bir yol varsa  o da başarılı bir fake hesap oluşturmaktır. Peki fake hesap için nelere dikkat edilmesi gerekir? Fake hesapların gerçekçi olabilmesi için öncelikle gerçek bir kullanıcıya aitmiş gibi görünen isimlerin tercih edilmesi gerekmektedir. Takip etmeden profili görme uygulamalarından çok daha başarılı sonuçlar çıkarılabilmektedir.
 • Fake hesap fotoğrafı belirleme: Fotoğraf seçiminde kişisel hakları ihlal etmek istemeyenler için çok çeşitli fotoğraf seçenekleri mevcuttur. İllüstrasyonlar,  dizi ya da film karakterleri ya da direkt renk fotoğrafı eklenebilir. Önemli olan gerçekçi bir görüntü sağlamaktır. Günümüzde pek çok kişi İnstagram profil fotoğrafı eklememeyi seçebilmektedir.
 • Hesap bilgilerini düzenleme: Hızlı sonuç almak isteyenler için hesabın gizli olması faydalıdır. Böylece İnstagram profil görme için oluşturulmuş hesaba pek çok post atılabilir. Takip isteği gönderen kişi postların içeriğini bilmediğinden aktif bir kullanıcı olduğunuzu düşünecektir.
 • Takipçi sayısı arttırma: Hesabın takipçi sayısını arttırmak için etiket arama kısmından “takip” ile ilgili profilleri bularak buradan karşılıklı takipleşebileceğiniz kişilere ulaşabilirsiniz.

Bu şekilde gerçekçi bir hesap açarak gizli profillerin isteğinizi kabul etmesini ve hesaplarını görebilmeyi sağlayabilirsiniz. Böylece hesabını ve bilgilerinizi tehlikeye atmanıza neden olacak takip etmeden profili görme uygulamalarıyla ilgilenmeniz gerekmez.

Benzer içerik: İnstagram İşletme Hesabına Geçme

İçindekiler:

 • İnstagram gizli hesap görme
 • İnstagram gizli hesap görme uygulamaları
 • İnstagram gizli hesap görme programı
 • İnstagram gizli hikaye görme
 • İnstagram gizli profil görme
 • İnstagram gizli profil fotoğrafı görme
 • İnstagram gizli hesap görme pc

Önceki blog: Tiktok Hesabı Nasıl Gizliye Alınır?

Sonraki blog: TikTok’ta Nasıl Daha Çok İzlenirim?